Nowe terminy, nowe edycje i NOWY KURS!!!

Kochani mała aktualizacja naszego terminarza i naszej oferty kursów dla Was!

Diagnostyka i terapia wad w postawie ciała i deformacji strukturalnych tułowia u dzieci i młodzieży – to kurs, o który prosiliście i na który czekaliście! Poprowadzi go nie kto inny jak DR MATEUSZ KOZINOGA – certyfikowany instruktor metody BSPTS (Barcelona Scoliosis Physical Therapy School).

Dr Kozinoga jest członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Nieoperacyjnego Leczenia Skolioz SOSORT (Society on orthopedics and rehabilitation treatment) oraz Zespołu zadaniowego Komitetu Rehabilitacji, Kultury Fizycznej i Integracji Społecznej Polskiej Akademii Nauk d.s. diagnostyki i leczenia zachowawczego w przebiegu skoliozy idiopatycznej. Prelegent licznych konferencji, baa… nawet do Senatu RP czasem wpada 😉
Na co dzień pracuje jako asystent w Klinice Chorób Kręgosłupa i Ortopedii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz jako fizjoterapeuta w Rehasport Clinic sp. z o. o.  W weekendy z kolei asystuje podczas kurs Terapii manualnej w koncepcji osteopatycznej.
Niedługo zamieścimy na stronie informacje szczegółowe o kursie!
Kursy dla fizjoterapeutów w Poznaniu z RemediuM SEP: Osteopatyczne manipulacje trzewno-stawowe rejonu lędźwiowego i miednicy; Terapia manualna w koncepcji osteopatycznej, PNF podstawowy; Diagnostyka i terapia wad w postawie ciała i deformacji strukturalnych tułowia u dzieci i młodzieży.